Email:barretchou@163.com شنزن Caimei چاپ شرکت با مسئولیت محدود

شنزن Caimei چاپ شرکت با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما

شنزن Caimei چاپ شرکت با مسئولیت محدود

افزودن: پارک صنعتی کایمی، گوان یایان بنتین، شهر بوجی

منطقه Longgang، 518129 شنژن، چین

تلفن: + 86-137-1462-2004

فکس: + 86-755-89605246

ایمیل: sales@caimeiprint-china.com

نسخه چاپی رنگی بزرگسالان

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان در طول سال های متمادی تبدیل شده است، همانطور که روزنامه و روزنامه ها روز به روز روزنامه نگاری بزرگسالان را فرا می گیرند، آنها به عنوان یک سرگرمی از آرامش استفاده می کنند.

کتاب های رنگ آمیزی یک نوع از درمان بزرگسالان است که در سال های 2010 رشد محبوبیت را تجربه کرده است. آنها گزارش دادند که مردم احساس کودکی خود را دارند و کمک به توسعه مهارت های حرکتی خوب و دید، کاهش اضطراب و ایجاد تمرکز، و کاهش استرس و اضطراب به شیوه ای شبیه به مراقبه . تمرکز بر رنگ آمیزی ممکن است جایگزین افکار منفی و تصاویر با آنهایی که دلپذیر باشد. کتاب های رنگ آمیزی را می توان در فعالیت روزانه استفاده کرد.   این کتاب ها همچنین راهی برای از بین بردن فن آوری است که بعضی از آنها به عنوان مفید برای سلامت مردم است. آنها می توانند توسط افرادی که با اشکال هنری خلاقانه تر بیان می شوند ناراحت شوند.

در حالی که کتاب های رنگی برای بزرگسالان در اوایل دهه 1960 محبوب بودند، اینها به جای آثار درمانی که امروزه فرم رنگ بزرگسالان را تعریف می کنند، کارهای طنزانه ای بود.  

اولین کتابهای رنگ آمیزی بزرگسالان موفق در سال 2012 و 2013 منتشر شد و در سال 2015 محبوبیت بیشتری پیدا کرد. در ماه آوریل همان سال، دو کتاب رنگ آمیزی به فروشندگان برتر در آمازون تبدیل شد . در ماه نوامبر توسط Amazon.ca گزارش شد که این کتاب ها برای آیتم هایی با 9 مورد از 10 تا از این کتاب ها بود. همچنین آن ماه Crayola شروع به ارائه خط خود را از بزرگسالان کتاب رنگ آمیزی. ناشران همچنین برخی از کتاب های رنگ آمیزی خود را با مداد و سی دی بسته بندی نمودند .   فروش در ایالات متحده در اوایل سال 2016 رشد پیدا کرد، اما تا پایان سال با کاهش تعداد تازه واردانی که در تلاش برای سرگرمی بودند شروع به کاهش کرد.

کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان به صورت دیجیتالی، از طریق کتاب های الکترونیکی، برنامه های دیجیتالی و صفحات رنگ آمیزی که می توانند بصورت آنلاین یا دانلود شده باشند، ارائه می شوند. دانیل بولسووتو تئوری کرد که روند خرید دیجیتال به گسترش این ژانر کمک می کند و اشاره می کند که ماهیت نسبی ناشناس این عمل، مشتریان را مجبور به احساس امنیت بیشتر کتاب های مورد علاقه خود می کند که می توانند خجالت زده شوند خرید در زندگی واقعی.

منتظر چاپ و انتشار کتاب طراحی رنگی خود و چاپ با ما هستیم.

برای خدمات چاپی با ما تماس بگیرید!


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت شنزن کیمی چاپ شرکت می باشد.
QR Code